Reddingsbrigade Nederland

Onze medewerkers

Reddingsbrigade Nederland kent een platte organisatie met korte lijnen, waardoor mensen en middelen effectief (moeten) worden ingezet. Er wordt sterk gehecht aan collegialiteit, brede inzetbaarheid, kwaliteit en klantgerichtheid naar onze reddingsbrigades en andere relaties. Ons werk is serieus, maar we beleven er ook plezier aan. Zo kunnen we Nederland van het water laten genieten!


Organogram

Reddingsbrigade Nederland heeft 1 directeur. Deze geeft leiding aan 19 medewerkers en 2 gelieerde stichtingen aan de vereniging KNBRD. Reddingsbrigade Nederland werkt samen met 5.000 vrijwilligers. Het salaris van de medewerkers van Reddingsbrigade Nederland, inclusief de directeur, is conform de CAO Sport.  De salariëring van de directeur blijft hiermee ruim binnen de norm van Goede Doelen Nederland (voorheen VFI-norm).


Naam: Koen Breedveld

Functie: Algemeen Directeur

Contact: kbreedveld@reddingsbrigade.nl

 

 
Naam: Angelique van Petegem

Functie: Office Manager & MT Lid

Contactavpetegem@reddingsbrigade.nl

 


Namen: Petra Wessel-Teeuwen en Caroline Wilderom-van der Aar

Functie: Administratie & Receptie

Contact: info@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Sander Zeilstra

Functie: Hoofd Communicatie & MT Lid

Contactszeilstra@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Marc van der Jagt

Functie: Medewerker Marketing & Communicatie

Contact: mvdjagt@reddingsbrigade.nl

 


Naam
: Cathalijne Witte

Functie: Medewerker Communicatie

Contact: cwitte@reddingsbrigade.nl

 

 
Naam: Bart Aangeenbrug

Functie: Stagiaire Communicatie

Contact: baangeenbrug@reddingsbrigade.nl

 

 
Naam: Moebarak Oumrebte

Functie: Financiële Administratie

Contact: boekhouding@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Kees Buis

Functie: Coördinator Zakelijke Dienstverlening

Contactkbuis@reddingsbrigade.nl

 


Naam
: Bernard Korte

Functie: Hoofd Beleid en Operationele Zaken & MT Lid

Contactbkorte@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Marga Hartog-de Graaf

Functie: Opleidingen Externen & HBO

Contact: mhartog@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Bruno Molenaar

Functie: Beleidsmedewerker Waterhulpverlening, Opleiding en Sport

Contactbmolenaar@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Oscar Kramer

Functie: Beleidsmedewerker Waterhulpverlening, Opleiding en Sport

Contactokramer@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Jenny Evendijk

Functie: Administratief Medewerker Sport  

Contact: jevendijk@reddingsbrigade.nl

 

 
Naam: Stephen Zwenger

Functie: Hoofd Service Center & MT Lid

Contact: servicecenter@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Bart de Lange

Functie: Allround Monteur & Plaatsvervangend Hoofd Service Center

Contact: bdlange@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Dennie van den Brande

Functie: Allround Monteur

Contact: dvdbrande@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Ruud Duijf

Functie: Allround Monteur

Contact: rduijf@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Reinier Katerberg

Functie: Allround Monteur

Contact: rkaterberg@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Joy Hagendoorn

Functie: Facilitaire Dienstverlening

Contact: 0255-54 58 58

  

Meer informatie

Kijk snel op de pagina contact.

Nieuwsbrief

Ontvang nieuws en aanbiedingen per e-mail.

* verplicht veld