Reddingsbrigade Nederland

Onze medewerkers

Reddingsbrigade Nederland kent een platte organisatie met korte lijnen, waardoor mensen en middelen effectief (moeten) worden ingezet. Er wordt sterk gehecht aan collegialiteit, brede inzetbaarheid, kwaliteit en klantgerichtheid naar onze reddingsbrigades en andere relaties. Ons werk is serieus, maar we beleven er ook plezier aan. Zo kunnen we Nederland van het water laten genieten!


Organogram

Reddingsbrigade Nederland heeft 1 directeur. Deze geeft leiding aan 19 medewerkers en 2 gelieerde stichtingen aan de vereniging KNBRD. Reddingsbrigade Nederland werkt samen met 5.000 vrijwilligers. Het salaris van de medewerkers van Reddingsbrigade Nederland, inclusief de directeur, is conform de CAO Sport.  De salariëring van de directeur blijft hiermee ruim binnen de norm van Goede Doelen Nederland (voorheen VFI-norm).


Naam: Koen Breedveld

Functie: directeur

Contact: kbreedveld@reddingsbrigade.nl

 

Naam: Angelique van Petegem

Functie: officemanager / MT-lid

Contactavpetegem@reddingsbrigade.nl


 


Namen: Petra Teeuwen en Caroline Wilderom

Functie: medewerkers secretariaat

Contact: info@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Marga Hartog

Functie: medewerker Opleidingen, Externen & HBO

Contact: mhartog@reddingsbrigade.nl


 


Naam: Sander Zeilstra

Functie: hoofd Communicatie, Marketing & Fondsenwerving / MT-lid

Contactszeilstra@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Marc van der Jagt

Functie: beleidsmedewerker Communicatie, Marketing & Fondsenwerving

Contact: mvdjagt@reddingsbrigade.nl

  

 
Naam: Moebarak Oumrebte

Functie: administrateur

Contact: boekhouding@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Kees Buis

Functie: coördinator Zakelijke Dienstverlening

Contactkbuis@reddingsbrigade.nl

 


Naam
: Esmeralda Korver

Functie: operationeel manager Waterhulpverlening / MT-lid
               landelijk coördinator Nationale Reddingsvloot (NRV)

Contactekorver@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Bruno Molenaar

Functie: beleidsmedewerker Waterhulpverlening, Opleiding en Sport

Contactbmolenaar@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Nathalie van Hillo

Functie: projectmedewerker Waterhulpverlening, Opleiding en Sport

Contact: nvhillo@reddingsbrigade.nl

 

 

Naam: Linda Beliën

Functie: medewerker AVG-beleid

Contact: lbelien@reddingsbrigade.nl

 


 
Naam: Stephen Zwenger

Functie: hoofd Service Center / MT-lid

Contact: servicecenter@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Bart de Lange

Functie: allround monteur
               plaatsvervangend hoofd Service Center

Contact: bdlange@reddingsbrigade.nl


Naam: Dennie van den Brande

Functie: allround monteur

Contact: dvdbrande@reddingsbrigade.nl


 


Naam: Ruud Duijf

Functie: allround monteur

Contact: rduijf@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Reinier Katerberg

Functie: allround monteur

Contact: rkaterberg@reddingsbrigade.nl

 


Naam: Joy Hagendoorn

Functie: facilitair medewerker

Contact: 0255-545858

  

Meer informatie

Kijk snel op de pagina contact.

Nieuwsbrief

Ontvang nieuws en aanbiedingen per e-mail.

* verplicht veld