Reddingsbrigade Nederland

NK Ocean Events 2015 - overzicht Kampioenen

Op zaterdag 29 augustus en zondag 30 augustus vonden in Noordwijk de NK Ocean Events plaats. Leden van reddingsbrigades uit heel Nederland streden voor de eretitels. Hieronder kun je zien wie de Nederlandse Kampioenen zijn op de verschillende onderdelen.

Op het Nederlands Kampioenschap Ocean Events werd er zowel individueel als in teams gestreden om de fel begeerde Nederlands Kampioen titels. Dit jaar konden voor het eerst geen overall kampioens titels dames  of heren binnen de categorie Junioren, Senioren of Masters worden gehaald, maar werd per individueel onderdeel een Nederlands Kampioen uitgeroepen. Zondag werd einde van de dag wel een overall team Nederlands Kampioen uitgeroepen ( behaalde titel over de estafette/team onderdelen "Board Rescue Race", "Beach relay", "Rescue Tube Rescue" en de "Ocean Relay").


Wij feliciteren alle kampioenen met hun behaalde kampioenstitels!

De volgende teams mogen zich Nederlands Kampioen 2015 noemen:

Men Team Results:
- Junioren - Reddingsbrigade Echt
- Senioren - Reddingsbrigade Echt
- Masters - Reddingsbrigade Gouda

Woman Team Results:
- Junioren - Reddingsbrigade Gouda
- Senioren - Reddingsbrigade Echt
- Masters - Reddingsbrigade Echt

 

De volgende deelnemers mogen zich Nederlands Kampioen 2015 noemen binnen de verschillende individuele onderdelen:

Board Race:
- Junioren jongens: Luuk Willems - Nationale Ploeg
- Junioren meisjes: Isa Cuijpers - Nationale Ploeg
- Senioren heren: Barry Hazenoot - Reddingsbrigade Gouda
- Senioren dames: Kitty Schiphorst Preuper - Heythuysen Senioren
- Masters heren: Andrew Harvey - Reddingsbrigade Amersfoort
- Masters dames: Ilse Clevers - Echt 1

Run - Swim - Run:
- Junioren jongens: Joeri Jacobs - Nationale Ploeg
- Junioren meisjes: Tatum Reppel - Dordrecht Junioren
- Senioren heren: Rik op het Veld - Echt 1
- Senioren dames: Kitty Schiphorst Preuper - Heythuysen Senioren
- Masters heren: Andrew Harvey - Reddingsbrigade Amersfoort
- Masters dames: Ho Tsin - De Sanctis - Echt Masters

Beach Sprint:
- Junioren jongens: Jack Meerten - Nationale Ploeg
- Junioren meisjes: Céline Brink - Reddingsbrigade Vlissingen
- Senioren heren: Robert Hendriks - Reddingsbrigade Zevenaar
- Senioren dames: Janneke Ras - Reddingsbrigade Delft
- Masters heren: Timo Tabak - Reddingsbrigade Weert
- Masters dames:  Mariëlle Simons - Dordrecht Senioren

Ski Race:
- Junioren jongens: Joeri Jacobs - Nationale Ploeg
- Junioren meisjes: Isa Cuijpers - Nationale Ploeg
- Senioren heren: Rik op het Veld - Reddingsbrigade Echt
- Senioren dames: Kitty Schiphorst Preuper - Reddingsbrigade Heythuysen
- Masters heren: Tim Eichman - Reddingsbrigade Echt
- Masters dames: Ilse Clevers - Reddingsbrigade Echt

Oceanman / Oceanwoman:
- Junioren jongens: Luuk Willems - Nationale Ploeg
- Junioren meisjes: Charlotte van de Hoek - Nationale Ploeg
- Senioren heren: Rik op het Veld - Reddingsbrigade Echt
- Senioren dames: Kitty Schiphorst Preuper - Reddingsbrigade Heythuysen
- Masters heren: Bart Roorda - Reddingsbrigade Gouda
- Masters dames: Ilse Clevers - Reddingsbrigade Echt

Beachrun:
- Junioren jongens: Nard van Orsouw - Reddingsbrigade Oss
- Junioren meisjes: Katelijne Klaassen - Reddingsbrigade Echt
- Senioren heren: Luc Ceelen - Reddingsbrigade Oss
- Senioren dames: Deborah van Os - Reddingsbrigade Eindhoven
- Masters heren: Bart Roorda - Reddingsbrigade Gouda
- Masters dames: Marielle Simons - Reddingsbrigade Dordrecht 

Beach Flags:
- Junioren jongens: Marijn in 't Veld - Reddingsbrigade Dordrecht
- Junioren meisjes: Leonie Atres - Reddingsbrigade Gouda
- Senioren heren: Robert Hendriks - Reddingsbrigade Zevenaar
- Senioren dames: Janneke Ras - Reddingsbrigade Delft
- Masters heren: Bart Roorda - Reddingsbrigade Gouda
- Masters dames: Ho-Tsin de Sanctis - Reddingsbrigade Echt 

Klik hier voor de totaal overzichten van de resultaten.

Meer informatie

Kijk snel op de pagina contact.

Nieuwsbrief

Ontvang nieuws en aanbiedingen per e-mail.

* verplicht veld