Reddingsbrigade Nederland

Contactgegevens (pilot)brigades

'Reddingsbrigade: een ervaring voor het leven!' is een pilotproject uit de eerste subsidieronde van het Actieprogramma Maatschappelijke Diensttijd (MDT). Jongeren tussen 16 en 25 jaar die minimaal zwemdiploma B hebben, kunnen zich hiervoor aanmelden. De locaties van de huidige pilotbrigades zijn: Amsterdam, Den Haag, Dordrecht, Ouddorp, Rotterdam, Tilburg. Andere betrokken reddingsbrigades: Echt, Gouda, Heythuysen.

Pilotbrigades

Amsterdamse Reddingsbrigade
logo Amsterdamse RB
Walter Weg
: info@amsterdamsereddingsbrigade.nl / 06-55192334

Haagse Vrijwillige ReddingsBrigade
HVRB - logo
Miriam Waindrichopleidingen@hvrb.nl / 06-26144423

Dordtse Reddingsbrigade
DRB - logo
Udo Lock: udolock@gmail.com / 06-54776413

Ouddorpse Reddingsbrigade
ORB - logo
Cathalijne Witte: cathalijne@ouddorpsereddingsbrigade.nl
Rick van Buren: rick@ouddorpsereddingsbrigade.nl / 06-15305877


Rotterdamse Reddingsbrigade
RRB - logo
Kevin Hengel: info@rrb.nu / 06-52294531

Reddingsbrigade Tilburg '98
logo RBT
Kevin de Kinderen: algemenezaken@rbt98.nl


Andere betrokken reddingsbrigades

Reddingsbrigade Echt
RB Echt
Joep Teulings: j.teulings@planet.nl

Goudse Reddings Brigade
Goudse RB
Wim van Grieken: wvgrieken@planet.nl

Reddingsbrigade Aoreven Heythuysen
RB Heythuysen
Maarten Jacobs: maarten@maartenjacobs.com

Meer informatie

Kijk snel op de pagina contact.

Nieuwsbrief

Ontvang nieuws en aanbiedingen per e-mail.

* verplicht veld